درباره گروه پزشکی فرا

هلدینگ فرا در جهت ارتقاء سلامت جامعه و ارائه خدمات بهتر تجهیزات پزشکی پایه‌گذاری گردیده است. از آن‌جایی که بازار‌های جهانی، منطقه‌ای و داخلی پزشکی، پیوسته در حال تغییر بوده و مطابق با آن، نیاز‌ها و انتظارات مشتریان و مصرف‌کنندگان نیز تغییر می‌کند، این هلدینگ با اهمیت دادن به مصرف‌کنندگان و استقبال از ایده‌های جدید، تلاش دارد تا همراه با نیاز‌های روز، گام برداشته و با شبکه توزیع حرفه‌ای خود قادر است علاوه بر توزیع داخلی، صادرات به کشور‌های همسایه را نیز در برنامه آتی خود داشته باشد.
این هلدینگ كه از همكاری مشترک چهار شركت فراطب جراح ، فراطب دنان، آرسان تجارت آباریس و رادی‌ناكه صنعت پارس حاصل شده‌است، در راستای تامین کالا‌های پزشكی در حوزه‌های متنوعی شامل جراحی، نمونه‌برداری، دسترسی عروقی، لوازم مصرفی بیهوشی و تنفسی، لوازم الکتروکوتر‌ جراحی، لوازم تنفسی و احیای نوزادان، مدیریت درد، لوازم دستگاه‌های مانیتورینگ علائم حیاتی و الکتروکاردیوگراف و کاغذهای پزشکی اقدام به خدمات رسانی نموده است.
با بهره‌گیری از توان و تجربه مدیران و كاركنان شركت و نیز حمایت‌های مراكز درمانی و بیمارستانی كشور، هلدینگ فرا، روند رو به رشد خود را حفظ کرده و در حال حاضر در زمینه عرضه تجهیزات مصرفی در بیش از 800 مرکز درمانی و بیمارستانی معتبر، درکلیه استان‌های کشور به فعالیت خود ادامه دهد.
موفقیت هلدینگ فرا در طول سال‌های فعالیت خود بیش از هرچیز، مرهون حسن نظر و حمایت‌های مشتریان بوده و از این بابت مدیون آن‌ها هستیم. لذا تلاش داریم تا تمام توان خود را برای جلب رضایت مشتریان بکار گیریم. به همین منظور برنامه‌های نظرسنجی و رضایت سنجی از مشتریان به اجرا گذاشته شده است. در این برنامه‌ها که به صورت دوره‌ای به اجرا گذاشته می‌شود نظریات مشتریان در مورد موضوعات مختلف از قبیل کیفیت، فروش، خدمات، تحویل و غیره جمع‌آوری و مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت بر اساس نظرات مشتریان، اصلاحات و بهبود‌های مورد نیاز در رویه‌های داخلی انجام ‌می‌شود. هم‌چنین به منظور شناسایی و جذب مشتریان، فروش و ارائه محصولات و خدمات، فرا در تلاش است تا با کمک نرم‌افزار مدیریت مناسب و یکپارچه ارتباط با مشتریان (Microsoft Dynamic CRM) مدیریت اثربخش این حوزه حیاتی از فعالیت‌های خود را محقق سازد.
به منظور تامین شرایط مناسب برای عملکرد مطلوب کالا‌های این شرکت در مراکز درمانی و بیمارستانی، گارانتی تعویض یکساله کالا‌ها در مورد تجهیزات دائم مصرف در گروه کابل‌های بیمار و مانیتورنگ و پروب‌های پالس اکسی‌متر ارائه می‌شود. همچنین جهت رفع نیاز‌های ضروری مراکز درمانی و بیمارستانی، قابلیت‌های داخلی که تضمین‌کننده اجرای این برنامه است، شامل برنامه‌ریزی دقیق سفارشات، نگهداری حداقل موجودی‌ها در سطح مناسب، بهره‌گیری از سیستم اطلاعاتی جامع، رویه‌های دقیق داخلی در زمینه تحویل کالا، همکاری با شرکت‌های حمل و نقل معتبر برای تحویل به موقع و سریع سفارشات و در نهایت رویه‌هایی برای پیگیری و اطمینان از تحویل کالا‌های سفارش داده شده ، تدوین و به اجرا گذاشته شده است.
اکنون شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی فرا نام‌های معتبر و قابل اطمینان در صنعت پزشکی کشور هستند که یقینا فروش مستمر محصولاتی با بالاترین کیفیت به این مهم منجر شده‌است.

لوگوی فراطب جراح
لوگوی آرسان تجارت آباریس
لوگوی فرا گروه
لوگوی فراطب دنان

پرسنل هلدینگ فرا

پرسنل هلدینگ فرا: 333 نفر

جشن پایان سال 1400

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی در فضایی به مساحت 750 متر مربع

دفتر مرکزی

کارخانه 

فاز اول کارخانه در زمینی با مساحت 3300 متر مربع ساخته شده است

دارای یک اتاق تمیز با گرید 100000 و با مساحت 900 متر مربع

یک اتاق تمیز با گرید 10000 و با مساحت 40 متر مربع

فاز دوم کارخانه روی 7100 متر مربع در دست ساخت است

انبار

مجموعه فضای انبار به مساحت 6500 متر مربع، که 3700 متر مربع به فضای مسقف اختصاص دارد.